سایت شخصی . طراحی سایت حرفه ای . ساخت سایت ارزان قیمت . طراحی وب سایت حرفه ای . سئو و بازاریابی . طراحی اختصاصی سایت شخصی designing-a-personal-site

سایت شخصی

چرا باید وبسایت شخصی داشته باشیم ؟

شاید در ذهن شما چنین تصور شود که با وجود شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، توئیتر، فیسبوک و … دیگر نیازی به داشتن وب سایت شخصی نیست و از طُرق این شبکه های مجازی می توانید علاقمندی ها، همکاری و ارتباطات دوستانه و کاری خود را توسعه بخشید. هر چند که در نگاه اول چنین به نظر می رسد ولی در دراز مدت نفع آنچنانی و نتایج مثبتی برای شما نخواهد داشت، چرا که تجربه نشان داده است که شبکه های اجتماعی از پایداری و ثبات همیشگی برخوردار نبوده و مدیران اینگونه شبکه ها با اهداف و استراتژی های خود مسیرهای معینی و چهارچوب های تعریف شده را در اختیار کاربران قرار داده و گاه کاربران را با محدودیت هایی مواجه می سازند. همچنین در کشور ما بخاطر وجود فیلترینگ ممکن است هر کدام از این شبکه های اجتماعی روزی از فعالیت در کشورمان ساقط شوند و تمامی زحمت هایی که شما در آن شبکه متحمل شده اید به باد فنا برود.

وب سایت شخصی

هر شخص برای به اشتراک گذاشتن مطالب و اطلاعات خود با دیگران در فضای وب نیازمند یک وب سایت شخصی است. معمولا سایت های شخصی برای معرفی افراد ساخته می شود و دارای صفحات اصلی ، تماس ، پروفایل ، گالری و سایر صفحات لازم می باشد.بر خلاف وب سایتهای شرکتی که چهارچوب مشخصی دارند وب سایتهای شخصی شامل طیف وسیعی از کاربردها می شوند. گاهی این وب سایتها برای معرفی حرفه ای شما، عرضه سوابقتان، در میان گذاشتن تجارب، عرضه آثار هنری، فرهنگی، علمی، مقالات، تصاویر، فیلم، موسیقی، کسب درآمد و مانند اینها ایجاد می شود و گاه مانند بسیاری از وبلاگها هدف شما از راه اندازی وب سایت پیگیری بخشی از علایق خود به صورت آنلاین است.

ویژگی ها و امکانات سایت شخصی

  • ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با شخصیت و نوع ارائه شما از خودتان

  • بخشی جهت معرفی کامل شما

  • معرفی توانایی های شما در دسته بندی های مختلف

  • معرفی تجربه کار های شما به صورت تصویری و ویدئویی و در صورت نیاز لینک به وب سایت های دیگر

  • معرفی راه های ارتباطی با شما از جمله شماره تماس ، ایمیل و…

  • امکان ارتباط زنده با افراد جهت آشنایی بیشتر با شما

  • و….