طراحی وب سایت ارزان با هاست و دامنه رایگان . طراحی حرفه ای وب سایت . طراحی سایت ارزان قیمت . طراحی ریسپانسیو professional web design by arzan web design

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت حرفه ای

امروزه جستوجو در فضای اینترنت تبدیل به بخش جدا نشدنی از زندگی روزمره بیشتر افراد است . اگر گرسنه هستیم سراغ موتور های جستوجو میرویم تا بهترین رستوران ها و فست فود ها رو پیدا کنیم ؛ و یا اگر به دنبال خدمات یا محصولاتی میگردیم  در دنیای مجازی در موردش تحقیق میکنیم .

با گسترش گوشی های مبایل و تبلت ها دیگر محدودیتی از نظر دسترسی نداریم . مردم هر روزه جستوجو میکنند ، اما مساله اینجاست که آیا شما رو پیدا میکنند ؟ سهم شما از این جستوجو چقدر است ؟ اصلا وبسایتی دارید ؟

طراحی رسپانسیو (Responsive)

برخی تکنیک های طراحی سایت مانند طراحی رسپانسیو (Responsive) با پیشرفت تکنولوژی پدید آمدند . که تا قبل از پیدایش گوشی های موبایل و تبلت ها وجود خارجی نداشت.

یک سایت Responsive شده بدان معانست که در هر پلتفرم با هر سایز هماهنگ باشد. یعنی بتوان این سایت را در انواع گوشی ها و تبلیت ها بدون هیچ بهم ریختگی مشاهده کرد . طبق آمار منتشر شده از جانب گوگل نرخ ورود به سایت ها در سال های اخیر بیشتر از گوشی های موبایل و تبلت ها بوده و این اهمیت بالای ریسپانسیو بودن وب سایت شما را نشان می دهد

زیبایی و گرافیک وب سایت

مطمئن باشید مشتریان و بازدید کنندگان نسبت به آنچه در وب سایت شما می بینند شما را قضاوت میکنند . گرافیک سایت تاثیر مستقیمی بر بازدید کننده دارد و می تواند شما را در جذب مخاطب مورد نظر یاری کند .

اطلاع رسانی رویداد ها ، محصولات و خدمات ، همگی در وب سایت شما جمع شده و در واقع ویترین شما در فضای اینترنت هستند . حتی اگر شما بهترین خدمات را داشته باشید، این وب سایت شماست که آن را معرفی می کند . پس اگر ظاهر گرافیکی مناسبی نداشته باشد یا بازدید کننده متوجه به هم ریختگی شود مطمئن باشید مخاطب را از دست خواهید داد .

graphic . طراحی حرفه ای وب سایت . طراحی سایت ارزان قیمت . طراحی ریسپانسیو professional web design by arzan web design

کاری که گروه ارزان وب دیزاین برای مشتریان خود انجام می دهد این است که پس از بررسی دقیق و کامل نوع نیازهای سایت ، مخاطبین و فعالیت شرکت و با توجه به نیاز های کارفرما طراحی وب سایت را انجام داده و در تمامی مراحل مربوط به طراحی وب سایت از نظرات و پیشنهادات کارفرما استقبال می کند و نظرات را با ایده و خلاقیت خود تلفیق کرده و بهترین را ارائه می دهد

مراحل اجرای پروژه طراحی سایت

  • شناخت هدف راه اندازی طراحی سایت
  • شناخت مخاطبین وب سایت
  • آنالیز سایت های وب سایت رقبا
  • بررسی نیاز ها و ایده های کارفرما
  • پیاده سازی سایت
  • درج اطلاعات و متن های سایت به تشخیص کارفرما
  • آموزش و پشتیبانی